HAKKIMIZDA
 
1997 yılında aile firması olarak kurulan ŞAMDAN PANO ELEKTRİK SAN. LTD. ŞTİ. hızla çalışmalarını arttırarak 10.000m2 Sac Pano İmalatı ve Kablolama Montajı hizmetini vermektedir.
 
Sektörün öncü kuruluşu olan firmamız her geçen hizmet kalitesini arttırmaktadır. Şamdan Pano Elek.San. Ltd. Şti. olarak; alçak gerilim ve orta gerilim enerji sistemlerinde kullanılan panoların projelendirilmesi, Üretimi, Montajı ve Kontrol Safhalarında 82 Uzman, Deneyimli, Eğitimli ve Teknik Kadrosuyla, Elektrik sektörüne 'tam hizmet' ve 'tam destek' verebilmekteyiz.
 
Hedefimiz, Sac Pano İmalatı ve Kablolama Montajı alanında uzun yıllardır koruduğumuz liderliği sürdürebilmektir.
 
Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler TSE tarafından imalat yeterlilik belgesi ve Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi verilerek onaylanmıştır. Firmamızın tüm çalışanlarının ISO 9001-2000 Kalite Sistemi çerçevesinde gerekli bilgi donanıma sahip olmanın verdiği bilinçle Şamdan Pano, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek teknoloji, gerek hizmet kalitesi, gerekse yatırıma ve topluma verdiği önemle sektördeki liderliğini sürdürebilecektir. Tüm Asya ve Avrupa ülkelerine sac pano satışımız ve kablolama montajı hizmetimiz bulunmaktadır. Ticari amaçlarımız doğrultusunda her ülke de markamızı yaşatmayı ve insanlığa faydalı bir firma olmayı hedefliyoruz.
 
 
KALİTE POLİTİKASI
 
ŞAMDAN PANO ailesinin taahhütleri çerçevesinde faaliyet göstermek ve aşağıdaki temel prensipleri herkesin ortak sorumluluğu olarak hayata geçirmektir.
  • Hizmet verdiğimiz sektörde; Türkiye’nin girişimci, lider, gelişime odaklanmış, kurumsallaşmış firma yapısına sahip olmak,
  • Uluslar arası standartlar ve mevzuat koşulları ile uyumlu bir kalite yönetim sisteminin Şamdan Pano’nun amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin olarak kullanılmasını sağlamak,
  • Toplam kalite yönetimi düşüncesi ile sistemlerimizi ve süreçlerimizi müşteri beklentilerini de esas alarak sürekli iyileştirmek, *Müşteri odaklı hizmet, kurumsal-toplumsal sorumluluk anlayışı, kurum içinde ve dışında güvenilir ve saygın ilişkiler kurmak, lider olmak ve geleceği kurgulamak.
  • Etkin yönetim, iletişim ve eğitim olanaklarından yararlanan çalışanların bilinçli katılımı ile tüm ürün ve servislerde müşteri gereksinimlerini zamanında ve yüksek verimle karşılamak ve sürdürmek,
  • Müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek kaliteli ve sürekli yeni ürünler üretmek,
  • İş ve kaynak yönetiminde süreç odaklı bakış açısı ile, sürekli gelişme hedeflerini yaygın katılımla gerçekleştirmek.
 
ADİL ŞAMDAN
Genel Müdür